05.04.2023 г.

«Тамаша өмір талғамы!»

05.04.23 жылы №2 студенттер үйінде «Тамаша өмір талғамы!» атты тақырыпта дамыту жаттығулары арқылы ұйымдастырылған тренинг өткізілді. Мақсаты: cтуденттер арасында қарым-қатынасты нығайту, жағымсыз көңіл-күйден арылу, күш-қуат жинау, өзін-өзі тану, құрметтеу, өзін еркін сезінуге көмектесу, өмірдегі өз орнын табуға көмектесу, жан дүниесін байыту арқылы адамгершілікке жетелеу, жақсы қасиеттерді бала бойына дарыту, жасөспірімдердің психикалық денсаулығын жақсартуға, жаңа ортаға бейімделуіне, қоғам арасында қарым-қатынасты қалыптастыруға жағдай жасау.Тренингке студенттер белсенді ат салысып, алған әсерлерімен бөлісті. Тренинг барысында студенттер топтық, жұптық тапсырмалар орындап,өз эмоцияларын еркін жеткізіп, ойын жаттығулары арқылы бір сергіп тарқасты.
«Прекрасный жизненный вкус»
05.04.23 году в студенческом доме №2 проведен тренинг организованный развивающими упражнениями на тему: «Прекрасный вкус жизни!». Цель тренинга: укрепить отношения между студентами, избавиться от негативного настроения, набраться сил, уважать себя, помочь найти себя свое место в жизни, привить студентам хорошие качества, улучшить умственную здоровье подростков, адаптироваться к новой среде, между социумом, создать условия для построения взаимоотношений. Студенты активно участвовали в тренинге и делились своими впечатлениями. В ходе тренинга студенты выполняли групповые и парные задания, свободно выражали свои эмоции, освежались с помощью игровых упражнений.