06.04.2023 г.

"Денсаулық әліпбиі"!

06.04.2023 жылы колледж студенттері арасында салауатты өмір салтын насихаттау мақсатында Дүниежүзілік денсаулық күніне арналған "№3 қалалық емхананың" профилактика және әлеуметтік-психологиялық көмек бөлімімен бірлесіп "Денсаулық әліпбиі" акциясы өткізілді. Акция аясында "Біз спортпен біргеміз" фотобайқауы өткізіліп, жеңімпаздар грамоталармен марапатталды.
06.04.2023 году среди студентов колледжа проведена акция «Азбука здоровья» совместно с отделением профилактики и социально-психологической помощи «Городской поликлиники №3», посвященная всемирному дню здоровья с целью популяризации здорового образа жизни. В рамках акции проведен фотоконкурс «Спорт ты с нами за одно», победители были награждены грамотами.