11.04.2023 г.

"Қазақстан-зайырлы ел"!

11.04.2023 жылы колледжде дінді зерттеу орталығының қызметкерлері "Қазақстан-зайырлы ел" тақырыбында діни экстремизм мен терроризмнің алдын алу бойынша ақпараттық-түсіндіру жұмыстарын жүргізді. Іс-шараның мақсаты — толеранттылық сезімін тәрбиелеу, өскелең ұрпақтың рухани жетілуіне және өзін-өзі жүзеге асыруына ықпал ету, қазақстандық патриотизм сезімін нығайту.

11.04.23 года в колледже сотрудниками Центром изучения религии проведена информационно-разъяснительная работа по профилактики религиозного экстремизма и терроризма на тему «Қазақстан-зайырлы ел». Цель данного мероприятия — воспитать чувство толерантности, способствовать духовному совершенствованию и самореализации подрастающего поколения, укрепить чувство казахстанского патриотизма.