13.04.2023 г.

Үстел теннисінен турнир!

12.04.23 жылы №2 студенттер үйінде ғарышкерлер күніне орай, тәрбиешілер мен студенттік кеңес белсенділерінің ұйымдастыруымен үстел теннисінен турнир өткізілді. Мақсаты: студенттерге ғарышкерлер күні туралы толық түсінік беру, жастардың үстел теннисіне деген қызығушылығын арттыру, оларды салауатты өмір салтын насихаттауға шақыру, ептілік, жылдамдылық, тепе-теңдікті сақтау және шапшаңдылық қасиеттерін ойын арқылы арттыру.

Турнир по настольным играм
12.04.2023 года в Доме студентов №2 проведен турнир по настольному теннису ко дню космонавтики, организованный воспитателями и активистами студенческого совета. Цель мероприятия – дать студентам полное представление о Дне космонавта, повысить интерес молодежи к настольному теннису, побудить их к пропаганде здорового образа жизни, улучшить ловкость, скорость и быстроту в игре.