27.04.2023 г.

Студенттермен "Толеранттылық" тақырыбында ақпараттық-түсіндіру кездесуі өткізілді

27.04.2023 жылы экстремизм мен терроризмнің алдын алу бойынша жұмысты күшейту туралы студенттермен "Толеранттылық" тақырыбында ақпараттық-түсіндіру кездесуі өткізілді. Дәріскер: көліктегі полиция департаменті экстремизмге қарсы іс-қимыл басқармасының аға жедел уәкілі полиция майоры Юра Евгений Владиславович. Лектор терроризмге қарсы іс-қимыл туралы мазмұнды талқылауға, жасөспірімдер мен жастар ортасында экстремизмнің алдын алу мәселелерін қарауға ерекше назар аударды.

27.04.2023 года об усилении работы по профилактике экстремизма и терроризма была проведена информационно-разъяснительная встреча «Толерантность» со студентами. Лектор: старший оперуполномоченный Управления по противодействию экстремизму Департамента полиции на транспорте майор полиции Джура Евгений Владиславович. Лектором пристальное внимание уделялось обсуждению содержания о противодействии терроризму, рассматривались вопросы профилактики экстремизма в подростковой и молодежной среде.