03.05.2023 г.

"ҚАЗАҚСТАН ТЕМІР ЖОЛЫ"ҰЛТТЫҚ КОМПАНИЯСЫНЫҢ СТУДЕНТТЕРДІ ҚОЛДАУЫ

2012 жылдан бастап Астана қаласы әкімдігінің " Жоғары көлік және коммуникациялар колледжі" ШЖҚ МКК мен "Қазақстан темір жолы " Ұлттық компаниясы" АҚ арасында өзара ынтымақтастық туралы келісім іске асырылуда.
Осы к елісім шеңберінде теміржол саласын білікті мамандармен қамтамасыз ету бойынша бірлескен жұмыс жүргізілуде.
Өз тарапынан "ҚТЖ" ҰК АҚ мамандары білім беру бағдарламаларын әзірлеуге, қорытынды аттестаттау мен біліктілік емтиханын өткізуге қатысады. Практиканың барлық түрлерін студенттер "ҚТЖ" ҰК АҚ филиалдарының өндірістік алаңдарында өтеді.
Бұдан басқа, "Қазақстан темір жолы" Ұлттық компаниясы "АҚ ең белсенді студенттерді қолдау мақсатында екінші жыл бойы компанияның Басқарма Төрағасының атаулы стипендиясын және" Магистраль " грантын беру бойынша конкурс жариялайды .
Ғылыми-зерттеу жұмыстарына қатысатын студенттерге, халықаралық және республикалық ғылыми байқаулардың жеңімпаздарына, сондай-ақ оқу орнының қоғамдық өміріне белсенді қатысатын студенттерге басымдық берілді.
2022-2023 оқу жылында келісімшарттық топтардың 11 студенті конкурстың іріктеуден сәтті өтіп, ағымдағы оқу жылында "Магистраль" грантына ие болды.

Студенттер мен ата-аналарды лайықты марапаттарымен құттықтаймыз! Табысты ынтымақтастық үшін "ҚТЖ" ҰК АҚ-на алғыс айтамыз!

Бөлім меңгерушісі
Тарасова Е.Б.