04.05.2023 г.

Студенттік парламент мүшелері ЖКД төрағасы Н. Сейтмұратовпен ҰОС Жеңіс күнін мерекелеу аясында концлагерь тұтқындарын құттықтады

2023 жылғы 5 мамырда студенттік парламент мүшелері ЖКД төрағасы Н. Сейтмұратовпен ҰОС Жеңіс күнін мерекелеу аясында концлагерь тұтқындарын құттықтады: Штукар Мария Михайловна, Кишеева Любовь Николаевна, Тышкевич Светлана Васильевна, Ленинград блокадашысы Валеева Гельдира Валиахметовналарға колледжден сыйлықтар табысталды. Жастардың бойындағы ардагерлерге деген құрмет сезімдері жоғары. Кездесу жылы атмосферада өтті. Студенттер ардагерлермен әңгімелесіп, ардагерлерге жастарға құрмет пен мейірімділік үшін алғыстарын айтты.

5 мая 2023года члены Студенческого парламента с председателем КДМ Н.Сейтмуратовым в рамках празднования Дня Победы ВОВ поздравили узниц концлагеря: Штукар Марию Михайловну, Кишееву Любовь Николаевну, Тышкевич Светлану Васильевну, блокадницу Ленинграда Валееву Гельдиру Валиахметовну. и вручили подарки от колледжа. Цель посещения воспитания у молодежи чувства благодарности, милосердия и уважения к старшему поколению. Встречи прошли в теплой атмосфере, студенты побеседовали с ветеранами, они поблагодарили за внимание и милосердие.