11.05.2023 г.

№ 5 педагогикалық кеңес қаулысы:

1. №4 педагогикалық кеңес шешімдерінің орындалуы қанағаттанарлық деп саналсын.
2. 2022-2023 оқу жылындағы қорытынды аттестаттауды талапқа сай ұйымдастырып, өткізу бөлім меңгерушілері А.Далабаева, Э.Аубакирова, Б.Сайранкок, Е.Тарасова және арнайы пәндер кафедраларының жетекшілеріне тапсырылып, директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары А.Канапинадан сұралсын.
3. Жастар жөніндегі комитет жұмысының әдістемелік ұсынымдар негізінде жүзеге асырылуын бақылау директордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары Б.Хатпинаға тапсырылсын. Жастар жөніндегі комитет жұмыстарының сапалы орындалуы Н.Сейітмұратовтан сұралсын.
4. 2023-2024 оқу жылына колледжге білім алушыларды қабылдау жұмысының дайындығы қанағаттанарлық деп саналсын. Қабылдау комиссиясы жұмысы туралы жүйелі ақпарат беру жауапты хатшысы Ұ.Бақытқа тапсырылсын.