11.05.2023 г.

Жоғары көлік және коммуникация колледжінің студенттері "Жасыл мекен" эко – челленджіне қатысты

2023 жылдың 13 мамырында Жоғары көлік және коммуникация колледжінің студенттері жастардың экологиялық мәдениетін қалыптастыру, өскелең ұрпақты экологиялық тәрбиелеуге тәжірибелік қатысуын күшейту мақсатында "ТӨРТ ТОҚСАН – ТӨРТ ӨНЕР" жобасы аясында ұйымдастырылған "Жасыл мекен" эко – челленджіне қатысты.

13 мая 2023 года студенты Высшего колледжа транспорта и коммуникаций приняли участие в эко-челлендже «Жасыл мекен», организованного в рамках проекта «ТӨРТ ТОҚСАН – ТӨРТ ӨНЕР» с целью формирования экологической культуры у молодежи, усиления практического участия в экологическом воспитании подрастающего поколения.