29.04.2024 г.

2024 жылғы 29 сәуірде жоғары Көлік және коммуникация колледжінде Қазақстан этностарын, азаматтық және рухани-мәдени қоғамдастықты шоғырландыру арқылы қазақстандық патриотизмге тәрбиелеу мақсатында Қазақстан халқының бірлігі күніне арналған "Бірлігі жарасқан" атты мерекелік концерті өткізілді. Студенттер барлық халықтардың билерін, әндерін, тұрмысын, этникалық ерекшеліктерін көрсетті.

#Береке-бірлікте!
#Біршаңырақастында
#Біртұтас_тәрбие
#акиматастаны
#oquagartu
#dosbollike
#RUMCDO
#білімастана
#школьныйстуденческийпарламент
@akimat__astana
@ bilimastana
@saryarqa.audany
@ astana_adistemelik_ortalyq
@oqu_aqartu_ministirligi
@k.sengazyyev_official
@baikenyesset
@sherraisa
@parlament_school_student

29 апреля 2024 года в Высшем колледже транспорта и коммуникации проведен праздничный концерт «Бірлігіміз жарасқан», посвященный Дню Единства народа Казахстана с целью воспитания казахстанского патриотизма путем консолидации этносов Казахстана, гражданской и духовно-культурной общности. Студенты продемонстрировали танцы, песни, быт, этнические особенности всех народов.