06.04.2024 г.

2024 жылдың 6 мамырында Астана қаласы Жоғары көлік және коммуникация колледжінің әйелдер командасы ерлерді Отан қорғаушылар күнімен құттықтады. Колледждің әдемі жартысы мерекелік концерт дайындады. Бұл күні қызметкерлер вокалдық және хореографиялық қабілеттері мен таланттарын көрсете отырып, әртістердің рөлін сынап көрді. Көрермендер көптеген жарқын, қызықты және әдемі орындалған нөмірлерді естіді және көрді. Мерекелік залдың атмосферасын интерактивті би билеп, шараның көркі бейнеролик, тосынсый ретінде шақырылған қонақтар Гүлнұр Оразымбетова, Әбенова Гүлмира Нұрманқызы, Динара Жаңабергенова және Сұлухан Жарылқасын болды.
Оқуда да, күнделікті өмірде де үлгі-өнегелерімен ерліктерге шабыттандыратын колледжіміздің барша ер-азаматтарына колледждің әйелдер ұжымы атынан алғысымызды білдіреміз. Сіздің батылдығыңыз бен табандылығыңыз біздің студенттерге, біздерге үлгі. Сіздің міндетіңізге берілгендігіңіз – біздің ортақ қауіпсіздігіміздің негізі. Осы күні Сіздерді мереке – Отан қорғаушылар күнімен құттықтай отырып, дендеріңізге саулық, отбасыларыңызға жылулық және бақ-береке тілейміз!
6 мая 2024 года от имени женского коллектива Высшего колледжа транспорта и коммуникации города Астаны поздравили мужчин с Днем защитника Отечества. Прекрасная половина колледжа подготовила праздничный концерт. В этот день сотрудницы примерили на себя роль артистов, продемонстрировав свои вокальные и хореографические способности и таланты. Зрители услышали и увидели много ярких, интересных и прекрасно исполненных номеров. Оживила атмосферу праздничного зала интерактивный танец, а изюминкой мероприятия стал видеоролик, сюрпризом были приглашенные гости Гулнур Оразымбетова, Абенова Гульмира Нурмановна, Динара Жанабергенова, Сулухан Жарылкасын. От имени женского коллектива колледжа выражаем благодарность всем мужчинам нашего колледжа, которые своим примером вдохновляют нас на подвиги в учебе и в повседневной жизни. Ваши отвага и решимость – это пример для подражания для наших студентов, для нас. Ваша преданность долгу – основа нашей общей безопасности. В этот день мы поздравляем вас с праздником - Днем защитников Отечества и желаем крепкого здоровья, семейного тепла, благополучия!