06.04.2024 г.

06.05.2024 ж. Астана қаласы Жоғары көлік және коммуникация колледжінде Қазақстанның Халық Қаһарманы Рақымжан Қошқарбаевтың және армия генералы Сағадат Нұрмағамбетовтың 100 жылдық мерейтойына орай, Отан қорғаушылар күні, Ұлы Отан соғысы Жеңіс күніне арналған «Мамыр – Ынтымақ айы» айлығы аясында 1 курс студенттері арасында «Сапта сымбатты-Ұрыста айбатты» атты ән байқауы өтті.
06.05.2024 года в Высшем колледже транспорта и коммуникации города Астаны проведен конкурс смотра строя и песни «Сапта сымбатты- ұрыста айбатты» среди студентов 1 курса, приуроченных к столетию генерала армии Сагадата Нурмагамбетова и народного героя Казахстана Рахимжана Кошкарбаева ко Дню защитника Отечества и Дня Победы в Великой Отечественной войне в рамках месячника «Мамыр – Ынтымақ айы».