13.05.2024 г.

2024 жылдың 14 мамырында «Қазақ, орыс және ағылшын тілдері» кафедрасының оқытушылары «Олимпиаданың басталуы менің қатысуымнан басталады» атты шығармашылық байқау күнін ұйымдастырып өткізді. Студенттер олимпиадалық қозғалыс идеясын студенттер арасында кеңінен насихаттау, оларды жүйелі түрде ойнауға ынталандыру, спортпен шұғылдану және дарынды оқушыларды анықтау мақсатында «Олимпиада ойындарына 100 күн қалғанда» акциясы аясында студенттер «Менің сүйікті олимпиадалық спорт түрім», «Менің Олимпиадам» эсселерін жазды.

14 мая 2024 года преподавателями кафедры «Казахский, русский и английский языки» организован и проведен День творческого конкурса: «Старт Олимпиады начинается с моего участия». Студенты писали сочинения: «Мой любимый олимпийский вид спорта», эссе «Менің Олимпиадам» в рамках реализации акции «100 дней до Олимпийских игр» с целью популяризации идеи олимпийского движения среди студентов, мотивации их к регулярным занятиям спортом и выявление одаренных студентов.
#Біртұтас_тәрбие
#акиматастаны