15.05.2024 г.

2024 жылы 15 мамыр күні "Ата-аналарды педагогикалық қолдау орталығында" Халықаралық отбасы күніне орай ата-аналарға балалармен тиімді қарым-қатынас жасау тәсілдерімен хабардар ету, балалар мен ата-аналар қарым-қатынасын үйлестіру мақсатында колледждің тәрбие бөлімі "Мен және менің балам" тақырыбында тренинг өткізді. Тренинг барысында тәрбие процесінде ата-аналардың өзара әрекеттесу формаларын оңтайландыру тәсілдері, ата-аналардың балаларды психологиялық қолдау дағдылары талқыланды. Тренинг соңында ата-аналар мен балалар бір-біріне жылы лебіздерін білдірді.

15 мая 2024 года в "Центре педагогической поддержки родителей колледжа" воспитательном отделом проведен тренинг на тему "Я и мой ребенок" к Международному Дню семьи с целью ознакомления родителей способами эффективного общения с детьми, гармонизация детско-родительских отношений. В ходе тренинга обсуждались подходы к оптимизации форм родительского взаимодействия в процессе воспитания, навыки психологической поддержки детей. В конце тренинга родители и студенты выразили друг другу теплые пожелания.