15.05.2024 г.

15.05.2024 жылы Жоғары көлік және коммуникация колледжінде халықаралық отбасы күні аясында қазақстандық тележүргізуші, "Қазақстан" РТРК АҚ "Балапан" балалар телеарнасының директоры, телевизиялық продюсер, "Әйел бақыты" ток-шоуының авторы және жүргізушісі, медиа-менеджер және белгілі журналист Сеңгірбекова Ләйлә Сұлтанқызымен «Отбасы-бақыт мекені» атты кездесу өтті. Ұйымдастырушы: Қазақстан жастар Конгресі.

15.05.2024 года в Высшем колледже транспорта и коммуникации проведена встреча «Отбасы-бақыт мекені» с Сеңгірбекова Ләйлә Сұлтанқызы, казахстанской телеведущей директором детского телеканала «Балапан» АО РТРК «Казахстан», автор и ведущая ток-шоу «Әйел Бақыты», телевизионным продюсером, медиа-менеджером и известным журналистом в рамках Международного Дня семьи. Организатор: Конгресс молодежи Казахстана.