17.05.2024 г.

2024 жылғы 17 мамырда Жоғары көлік және коммуникация колледжінде "Құқық" ҚҚ қызметкерлерінің қатысуымен "Алаяқтық"тақырыбында кездесу өткізілді.
Кездесу барысында алаяқтардың өздерінің қылмыстық әрекеттерін жүзеге асыру үшін интернет мүмкіндіктерін оңтайлы пайдаланатын әдістері мен тәсілдері туралы айтылып, проблемалардың алдын алу жолдары түсіндірілді. Сонымен қатар, лектор интернет-алаяқтық қазіргі қоғамның ең өзекті және маңызды проблемасына айналғанын атап өтті. Интернет арқылы сауда жасау және қызмет көрсету арқылы, сондай-ақ өзін банк қызметкері ретінде көрсету, жеке деректерді беру және басқа біреудің атынан онлайн-несие беру арқылы жасалған қылмыстардан сақ болуға шақырды.
Іс-шара барысында студенттер өздерін қызықтырған сұрақтарын қойып, жауаптарын ала алды.

17 мая 2024 года в Высшем колледже транспорта и коммуникации проведена встреча на тему «Мошенничество» с участием сотрудников ОФ «Право».
В ходе встречи было рассказано о методах и приемах мошенников, оптимально использующих возможности интернета для осуществления своей преступной деятельности, разъяснены пути предупреждения озвученных проблем.
Кроме того, лектор отметил, что интернет-мошенничество стало самой актуальной и важной проблемой современного общества. Он призвал опасаться преступлений, совершаемых посредством торговли и обслуживания через интернет, а также путем представления себя сотрудником банка, присвоения личных данных и оформления онлайн-кредитов от имени чужого лица.
В ходе мероприятия студенты задали интересующие их вопросы и получили ответы.

#Ерлік #батырлық #қауіпсіздік
#Біртұтас_тәрбие