17.05.2024 г.

2024 жылдың 17 мамырында «Қазақ, орыс және ағылшын тілдері» және «Дене шынықтыру және АӘТД» кафедраларының оқытушылары шығармашылық эссе байқауы күнін қорытындылады: «Олимпиаданың басталуы менің қатысуымнан басталады» «Менің Олимпиадам»аясында Олимпиадалық қозғалыс идеясын студенттер арасында кеңінен насихаттау, оларды жүйелі түрде спортпен шұғылдануға ынталандыру және дарынды оқушыларды анықтау мақсатында «Олимпиадалық ойындарға 100 күн қалғанда» акциясын жүзеге асырылды. Қатысушыларды құттықтаймыз!

17 мая 2024 года преподавателями кафедрами «Казахский, русский и английский языки» и «Физическикой культуры и НВП» подведены итоги Дня творческого конкурса- эссе: «Старт Олимпиады начинается с моего участия». «Менің Олимпиадам» в рамках реализации акции «100 дней до Олимпийских игр» с целью популяризации идеи олимпийского движения среди студентов, мотивации их к регулярным занятиям спортом и выявление одаренных студентов. Поздравляем участников!

#Біртұтас_тәрбие
#акиматастаны