28.05.2024 г.

2024 жылдың 28 мамырында тәрбие бөлімі мен “Ашық жүрек” клубының студенттері «Үміт» дағдарыс орталығында балаларды қорғау күніне орай іс-шара өткізіп, анимациялық мереке ұйымдастырды. Іс-шара барысында студенттер мен оқытушылар қиын өмірлік жағдайға тап болған орталық тұрғындарымен жайлы қарым-қатынас жасап, оларға қуаныш пен мерекелік көңіл-күй сыйлады.

28 мая 2024 года воспитательный отдел и студенты члена клуба «Ашык журек” провели мероприятие и организовали анимационный праздник в рамках дня защиты детей в кризисном центре «Умит». В ходе мероприятия студенты и преподаватели комфортно общались с жителями центра, попавшими в трудную жизненную ситуацию, подарили им радость и праздничное настроение.