20.06.2024 г.

2024 жылдың 20 маусымында «Жастар» сарайының концерт залында «Ақ жол саған, жас түлек!» дипломдарының салтанатты тапсырылуы өтті! Түлектерді құттықтау сөзін: колледж директоры Бірлік Еркінұлы, Астана қаласы Білім басқармасының ТжКБ бөлімінің бастығы Хон Ақмарал Рахметоллақызы, құрметті теміржолшы, колледж түлегі, АО «НК «ҚТЖ»ардагерлер кеңесінің төрағасы Айтбеков Берік Сағындықұлы, Сарыарқа ауданы әкімі аппаратының ішкі саясат және әлеуметтік сала бөлімінің бас маманы Нұржанова Айнұр Сауанқызы сөйледі. Ата-аналар мен түлектердің өздері жылы лебіздерін білдірді. Мерекенің сәнін «Мерей» би ансамблі, «Kazakh percussion» тобы және «Black Diamond» тобы көрсетті.
Сәттілік, құрметті түлектер! Армандарыңыздың бәрі орындалсын! Сіздерге сәттілік!

20 июня 2024 года в концертном зале дворца «Жастар» прошло торжественное вручение дипломов «Ақ жол саған, жас түлек»! Выпускникам напутственное позравительное слово сказали: директор колледжа Бирлик Еркинович, руководитель отдела ТиПО управления образования г.Астаны, Хон Ақмарал Рахметуллаевна, почетный железнодорожник, выпускник колледжа, председатель совет ветеранов железнодорожников АО «НК «ҚТЖ» Айтбеков Берик Сагындыкович, главный специалист отдела внутренней политики и социальной сферы аппарата акима района «Сарыарка» Нуржанова Айнур Сауановна. Теплыми словами благодарности выступили родители и сами выпускники. Праздник украсили танцевальный ансамбль «Мерей», группа «Kazakh percussion», группа ‘Black Diamond’. В добрый путь, дорогие выпускники! Пусть сбудется все, о чем вы мечтаете! Удачи вам!