Отступ первой строки

Добавил(а) Администратор 24.11.2020 г.

Қазіргі уақытта білім беруде заманауи компьютерлер мен смартфондарды қолдануға негізделген оқыту әдістері мен тәсілдері жетекші орын алып отыр, бұл білім беру теориясы мен практикасында түбегейлі өзгерістерге әкелді. Сондықтан қазіргі жағдайда оқу процесін сәтті ұйымдастыру үшін мұғалімнен материалды ұсынудың жаңа формаларын, әдістері мен құралдарын іздеуді қажет етеді.
Ал виртуалды экскурсия оқу-тәрбие үдерісінде жаңа ақпараттық технологияларды қолданудың тиімді нұсқаларының бірі болып табылады. Экскурсиялардың бірқатар маңызды функциялары бар: экскурсиялардың көмегімен оқытудың көрнекілігі принципі жүзеге асырылады; экскурсиялар оқытудың ғылыми деңгейін арттыруға көмектеседі, студенттердің ой-өрісін кеңейтуде маңызды рөл атқарады, сонымен қатар ақпараттық және коммуникациялық құралдарды мақсатты пайдалануды үйретеді.
Қазан айында виртуалды 3D экскурсиясын құрғаннан кейін мұражай меңгерушісі Т. Н.Естемесов 4ЭМ-117 тобының студенттері - Шаргиза Айгожина мен Норман Ақжолдың белсенді қатысуымен мұражайда колледждің 75 жылдығына арналған қазақ және орыс тілдерінде 1-курс студенттеріне арналған Instagram, Yotube, WhatsApp, Яндекс қосымшаларын қосу арқылы "Біздің колледждің тарихы" тақырыбында виртуалды шолу бейнеэкскурсиясы өткізілді.
Қазіргі уақытта Қазақстанның Тұңғыш Президенті Н.Ә.Назарбаевтың мұражайы мен кітапханасында да виртуалды экскурсиялар өткізіледі. Facebook, Instagram, WhatsApp ZOOM қосымшасы арқылы " Мұражай - әлеуметтік жадының қоймасы" және "Колледждің белгілі түлектері" тақырыптарында ашық онлайн сыныптан тыс сабақ өткізу жоспарлануда, онда кез келген адам біздің мұражайға электронды шақыруды пайдалана отырып қатыса алады. Қыр-сыры мол теміржолшы мамандығының кешегі күні, бүгіні мен ертеңгі перспективалары туралы біздің тарихымыз сақталған колледж мұражайының виртуалды экскурсиясына қош келдіңіздер!