«ӘДІЛЕТТІК ЖОЛЫН ӨЗІҢ АШ» ТАҚЫРЫБЫ БОЙЫНША ОНЛАЙН ҚАШЫҚТЫҚ ЭССЕ БАЙҚАУЫНЫҢ НӘТИЖЕЛЕРІ

Жоғары көлік және коммуникация колледжі 2020 жылдың 9-28 желтоқсан аралығында «Әділеттілік жолын өзің аш» тақырыбында қашықтықтан онлайн эссе байқауын ұйымдастырды.
Бұл байқау «Адал ұрпақ» клубының жоспарын іске асыру шеңберінде жас ұрпақтың бойында сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениет пен жауапкершілікті, патриоттық сезімді қалыптастыру мақсатында өткізілді.
Байқауға колледжіміздің 1-4 курс студенттері қатысты.
Іс-шараға қызығушылық танытқан студенттер байқауға қатысуға өтінімдері мен эсселерін орыс және қазақ тілдерінде жіберді.
Студенттердің жұмысы келесі өлшем шарттар бойынша бағаланғанын атап өту керек: тақырыпты ашу, сипаттай білу, мәнерлілік, сауаттылық (орфография, пунктуация), презентацияның өзіндік ерекшелігі, плагиаттың болмауы.
Байқау қорытындысы бойынша келесі жеңімпаздар анықталды:
1 орын - Зарина Букесова, 3 курс студенті, 3ЭТС-218 тобы
II орын - Айгерім Сейілханова, 4 курс студенті, 4С-217 тобы
ІІІ орын - Төлеубаев Дарын, 1 курс студенті, 1РЭС-220 тобы
Жеңімпаздарымызды құттықтаймыз және оқуларына одан әрі сәттілік тілейміз!!!

@bilimastana
#Bizbirgemiz