ПЕДАГОГ ШЕБЕРЛІГІНІҢ ЖОҒАРЫ ДЕҢГЕЙІ – БОЛАШАҚ МАМАННЫҢ САПАЛЫ ДАЙЫНДЫҒЫНЫҢ КЕПІЛІ

2021 жылғы 24 қарашада Нұр - Сұлтан қаласының ШЖҚ "Жоғары көлік және коммуникация колледжі" МКК-де Ашық есік күнінің екінші блогын өткізді, онда оқытушылар сараптама комиссиясына аттестаттауға дайындығы аясында ашық сабақтарын ұсынды.

Іс - шараны өткізу мақсаты-аттестатталатын педагогтің жинақталған педагогикалық тәжірибесін жинақтау, педагог қызметкерлердің біліктілігін арттыру бойынша қызметін ынталандыру. Ашық есік күніне Нұр – Сұлтан қаласының Білім беруді жаңғырту орталығының сараптама комиссиясының өкілдері қатысты.

Бағдарлама бойынша 9 ашық сабақ өткізілді. Жалпы білім беру пәндерінің секциясында "Информатика" пәні бойынша 2 оқу сабағы ұсынылды – Канапина А. К. және Сванова Г. Б.

Әлеуметтік-экономикалық және арнайы пәндер секциясында келесі пәндер бойынша сабақтар ұсынылды: "Мәдениеттану" - Ж. А. Кенжебеков, "Радиоэлектроника және байланыс" мамандығының кәсіби модульдері бойынша – Р. Ш. Аманжолова мен Э. Ш. Галимов, г. З. Калиева және А. К. Сүндетова, "Ақпараттық қауіпсіздік" - А. Барат, "Жүктерді тасымалдаудың техникалық құралдары" - Г. А. Дүйсенова, "Энергоменжмент" мамандығы бойынша - Б. А. Әділбекова интерграцияланған сабақ және Ибраева М. А., "Байланыс желілері" - Ш. Е. Орынова.

Оқытушылардың қойған міндеттері - қолданылатын оқыту технологиялары мен әдістерін, педагогикалық жетістіктерін көрсету, студенттердің кәсіби құзыреттерін қалыптастыруға мүмкіндік беретін оқу процесінің жеке жүйесін құруды қамтыды. Сабақты талқылау процесі өте сындарлы өтті, Білім беруді жаңғырту орталығының сараптамалық комиссиясының оң пікірлері айтылды, педагогтардың жоғары зияткерлік және шығармашылық әлеуеті, студенттердің жақсы білім деңгейі атап өтілді.

Білім беруді жаңғырту орталығының техникалық және кәсіптік білім беру бөлімінің басшысы И.С. Алишева - педагогтердің сабаққа сапалы дайындығын, іс-шараның жоғары ұйымдастырылуын атап өтті. Барлық педагогтарға ұлттық біліктілік тестін сәтті тапсыруға және одан әрі кәсіби деңгейлерін шыңдауда табыс тілейміз.

Директордың ОӘЖ жөніндегі орынбасары Матвеева Л.И.