Оқып, досына бер! Букроссннг

2022 жылдың 16 қыркүйегінде колледжде "«Оқуға құштар» " қалалық жобаын іске асыру аясында "оқы –басқаға бер"буккроссингі өткізілді.
Буккроссинг дегеніміз не? Буккроссинг - бұл еркін кітап алмасу, яғни бейтаныс адамдар арасында кітап алмасу процесі, сондай-ақ осы алмасуды жүзеге асыру үшін арнайы жабдықталған сөре. Кітап сөзі ағылшын тілінен аударғанда "кітап", ал қиылысу — "кросс-алмасу"дегенді білдіреді. Біздің колледжде кітап алмасу барынша қолжетімділік үшін бірінші қабаттың рекреациясында орналасқан.
Студенттер мен колледж ұжымы кітап алмасу идеясын әрдайым қолдайды. Сонымен, бұл жолы, оқу жылының басындағы жүктемелерге қарамастан, сөрелеріндегі кітаптар алмастыру жұмыстарына Касымова С.Ж. 3ЭТХ-120 тобымен белсенді түрде атсалысыты Шағын талдау жасағаннан кейін, оқырмандар классикалық көркем әдебиетке көп көңіл бөлетінін атап өткен жөн. Сондықтан классикалық әдебиет әрқашан өзекті деп айта аламыз. Буккроссинг жалғасуда, сондықтан біз барлығын осы акцияға қатысуға шақырамыз.

Жунусова Г.Б.