29.11.2022 г.

«Менің өмірімді өзгерткен кітап» эссе!

2022 жылдың 29 қараша күні, Жоғарғы Көлік және коммуникация колледж кітапханасында «Оқуға құштар колледж» жобасы аясында ұйымдастырылған «Менің өмірімді өзгерткен кітап» эссе жазу іс шарасы өткізіліді. Шараның өткізілуіне Қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі Ахмеьова Гүлжібек Қаратаевны ұйтқы болып, 1Л -222 тобының студенттері атсалысты. Атап айтар болсам Ақан Ғази есімді студент өзінің оқыған кітабын (Данияр Жігітпектің «Лайфхактар»), Жолдыбай Бекзат (Чарльз Дахигг «Әдеттердің күші» ), Жұмахмет Гүлжайна (Айгүл Кемелбаеваның « Шашты») шығарманы оқығандағы өз ойына түйгені туралы жазған эссені оқып берді. Сонымен қоса Гүлжібек Қаратаевна (Т Әбліктің «Оң қол») кітапханашы Омарова М.М. (Т Әбдіктің «Қайырсыз жұма) әңгімелерін студентке талдады. Шара соңында белсене атсалысқан студенттер алғыс хатпен марапатталды..
Кітапханашы Омарова М.