30.11.2022 г.

Өз кәсібім туралы көркем әдебиет кітапханалық квилт!

Өз кәсібім туралы көркем әдебиет кітапханалық квилт
2022 жылдың 29 қараша күні, Жоғарғы Көлік және коммуникация колледж кітапханасында «Өз кәсібім туралы көркем әдебиет» кітапханалық квилт іс шарасы өткізілді. Шараға 1ЭН-122 тобының студенттері мен орыс тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі Н.З. Ныгыметжанова қатысты. Кітапханалық квилт ержесіне сәйкес Ш. Айтматовтың «Боранды бекет» шығармасы алынып талданды. Онда теміржол мамандарының қыйын да, күрделі жұмыс барысы туралы суреттелген. Шара барысында Ш.Айтматовтың шығармашылығы туралы мағұлмат беретін презентация және «Боранды бекет» шығарма желісінде түсірілген фильмнен үзінді көрсетілді. Студенттер өз манадықтары жайында жазылған, өздері оқыған көркем шығармалардың аттарын және авторларын парақшаларға жазып жапстырмалы тақтаға ілді.