2017 жылдың 18 қазанынан бастап 26 қазанына дейінгі аралықта «электробайланыс» кафедрасының 1-ші курсының барлық топтары колледжді бітіргеннен кейін жұмыс істеу керек, болашақ мамандықтары бойынша кәсіпорындармен танысу мақсатында базалық кәсіпорындарға барды.

Теміржол мандығының 1ЭТС-117,
1ЭТС-217 топ студенттері 1311000 «Теміржол көлігінің жедел технологиялық байланыс құрылғыларын пайдалану », қарастырылған филиалдар: АҚ ҰҚ «ҚТЖ» Астана қаласының «Сигнализация және байланыс дистанциясы», инженерлік-техникалық жеке жабдықтар ЛАЗа, КИПа,шағын радио орталығымен, кәсіпорын құрылымынан темір жол саласының ерекшеліктерін студенттерге таныстырды.

ТЭТР-117 тобы, 1310000 «Көлік радиоэлектрондық жабдықтарды техниқалық пайдалану» мамандығы бойынша АҚ ҰҚ «ҚТЖ» мұражайында болды.
Cтуденттер қызығушылық танытып,Қазақстанның теміржол көлігінің бай тарихы бар АҚ ҰҚ «ҚТЖ», құрылымымен танысты.

1РЭС-117 топ студенттері 1306000 «Радиоэлектроника және байланыс» Қазақтелеком АҚ-ның бөлімшелерінде болды,онда кәсіпорынның инженері қол жетімді қызықты түрде осы кәсіпорынның тарихы мен ағымдағы қызметі туралы әңгімеледі.Студенттер операция бөлмесінің жұмысымен танысып,қызығушылықпен байланыс технологиясын дамытуға мүмкіндік беретін Қазақтелеком мұражайын аралап көрді.

1ОЭО-117 және 1ОЭО-217 топтары «Аselcan» кәсіпорынына барып, ҚР Қорғаныс Министрлігіне қажет әскери техника мен түнгі көру құрылғылары жайлы өте қызықты экскурсияда болды.

Л.А. Осташова